Ana sayfa Oyuncular Alev Alev Uzun Kimdir? Rüzgar Diricanlı Boyu, Yaşı

Alev Alev Uzun Kimdir? Rüzgar Diricanlı Boyu, Yaşı

0
Rüzgar Diricanlı Boyu, Yaşı
Alev Alev Uzun Kimdir?

Sevilen minik karakterimiz Alev Alev Uzun kimdir ve canlandıran Rüzgar Diricanlı dizileri, boyu, nereli ve kaç yaşında gibi soruların cevapları.

Alev Alev Oyuncu Kadrosu konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Alev Alev Uzun Kimdir?

Kendisi tam bir fırlamadır, mahallede haberi olmayan şey yoktur, minik karakterimiz bazen bu yüzden başına iş almaktadır. Çünkü, bazen mahallede güzel şeyler bazen de kötü şeyler olmaktadır.

Yani o da Yedikule Mahallesi’nin bir elemanıdır, mahallede yaşayan diğer insanlar onu bilir ve sever, bakalım ilerleyen bölümlerde karakterimizin gelişimi nasıl olacak.

Rüzgar Diricanlı kimdir?

Yaşı:6 Şubat 2006
Boyu:1,60 m
Kilosu:45 kg
Nereli:Kocaeli
Ailesi:Bilinmiyor.

Ekranlarda görmeye başladığımız genç oyuncu 2006 yılında Kocaeli’nde doğmuştur. Ayrıca kendisi ortaokul eğitimini devam etmektedir ve oyunculuk eğitimini ise Ozay Özgüler‘dan almıştır.

Televizyon kariyerini inceleyecek olursak ilk olarak İkizler Memo-Can dizisinde görüyoruz, burada 25 bölüm Musti karakterini canlandırarak hem çok değerli tecrübe elde etmiş, hem de dizi onun tanınmasında büyük bir etki bırakmıştır, ayrıca bu dizide 2018-2019 yılları arasında yer aldı.

Sonuç olarak oyuncunun kariyerinin başlangıcına 2018 yılı diyebiliriz, o yıllardan günümüze toplamda 3 projede yer aldı, bakalım genç oyuncu ilerleyen yıllarda hangi yapımlarda yer alacak.

Rüzgar Diricanlı dizileri, oynadığı diziler

  • Çukur
  • İkizler Memo-Can
Önceki makaleAlev Alev Komiser Taner Kimdir? Fatih Çetintaş
Sonraki makaleAlev Alev İskender Kayabeyli Kimdir? Berker Güven

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here