Ana sayfa Oyuncular Alev Alev Seher Kimdir? Meltem Keskin Nereli, Yaşı

Alev Alev Seher Kimdir? Meltem Keskin Nereli, Yaşı

0
Meltem Keskin Nereli, Yaşı
Alev Alev Seher Kimdir?

Merak edilen karakter Alev Alev Seher kimdir ve canlandıran Meltem Keskin dizileri, yaşı, boyu ve nereli olduğu hakkında diğer merak edilenler.

Alev Alev Oyuncu Kadrosu konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Alev Alev Seher Kimdir?

Endişeleri olan bir annedir, her şeyden önce oğlu Ozan‘ı düşünür ve onu elinden geldiğince korumaya çalışır. Fakat, Ozan ise pek rahat duran tiplerden biri değildir, biraz çabuk öfkelenen ve karar alan biridir. Yine de kendisi iyi biridir, sadece bazı haksızlara dayanamaz, ve mahallesine bir şey olsun istemez.

Sonuç olarak karışımızda, karşımızda eşi vefat eden ve tek varlığı oğlu olan endişeli bir anne vardır. O da Yedikule Mahallesi’nin bir sakinidir.

Meltem Keskin kimdir?

Yaşı:
Boyu:1,60 m
Kilosu:62 kg
Nereli:
Eşi:Bilinmiyor.

Tecrübeli tiyatro oyuncusunun yaş bilgisine ne yazık ki ulaşamadık. Fakat, kariyerinden bahsedecek olursak, kendisi ilk olarak Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı bölümünü bitirmiştir, daha sonra ise pek çok tiyatro da yer almak için eğitimlerine devam etmiştir.

İlk olarak 1990 yılında Şeytan Çelmesi adlı tiyatroda Petruska olarak görev almıştır. Daha sonra ise Kaç Baba Kaç, Selvi Boylum Al Yazmalım gibi tiyatrolarda rol almış ve yönetmen yardımcılığı yapmıştır.

Yani, kendisini ekranlarda az görsek de, tiyatro alanında kendini geliştirmiş ve buradan oyunculuk tecrübesi elde etmiştir. Tecrübeli oyuncuya başarılar diliyoruz.

Meltem Keskin dizileri, oynadığı diziler

  • Oyuncunun ilk dizisi bu dizidir.
Önceki makaleAlev Alev İskender Kayabeyli Kimdir? Berker Güven
Sonraki makaleAlev Alev Tomris Üstünoğlu Kimdir? Zuhal Olcay

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here