Ana sayfa Oyuncular Alev Alev Rüya Yıldırımlar Kimdir? Dilan Çiçek Deniz

Alev Alev Rüya Yıldırımlar Kimdir? Dilan Çiçek Deniz

0
Dilan Çiçek Deniz dizileri
Alev Alev Rüya Yıldırımlar Kimdir?

Merak edilen karakter Alev Alev Rüya Yıldırımlar kimdir ve canlandıran Dilan Çiçek Deniz dizileri, nereli, boyu ve sevgilisi gibi diğer ayrıntılar.

Alev Alev Oyuncu Kadrosu konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Alev Alev Rüya Yıldırımlar Kimdir?

Bir insan hiçbir sorun yaşamadan, zenginlikler içinde büyür, birde çok güzel ise ne yazık ki kendisini prenses sanabilir. Sanırım az önce karakterimizi baştan sona tanımladım, bu arada Cemre‘nin kuzenidir.

Malum yangından sonra karakterimizin hayatında ciddi değişiklikler olur, bunlar kendisinin düşüncelerini etkilemeye başlar. Çünkü, hayatın bazı gerçeklerini hatırlar, bazı şeyleri kaybetmenin acısını öğrenir. Bakalım karakterimiz hakkında, ilerleyen bölümlerde ne gelişmeler olacak.

Dilan Çiçek Deniz kimdir?

Yaşı:28 Şubat 1995
Boyu:1,77 m
Kilosu:53 kg
Nereli:Sivas
Sevgilisi, Eşi:Alihan Aloğlu

Güzel oyuncu 1995 yılında Sivas’ta dünyaya gelmiştir, babasının ismi ise Orhan Deniz‘dir. Kendisi pek çok alanda aktif olmuş biridir, ilk olarak mankenlik ile ilgilenmiştir ve 2014 yılında Miss Turkey ikincisi olmuştur. Bu arada lisans eğitimini Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi bölümünü bitirerek tamamlamıştır.

Tabi Miss Turkey 2014 ikincisi olunca pek çok yapımda o yıl 2 projede bulunma şansı yakalamıştır. İlk projesi ise 2014 yılında bulunduğu Balayı isimli filmdir.

Sonuç olarak genç oyuncunun kariyerinin başlangıcına 2014 yılı diyebiliriz. O yıllardan bu günlere toplamda 9 projede bulunmuştur. Asıl tanınmasını sağlayan ve iyi bir tecrübe elde ettiği yapım ise 2015 yılında yer aldığı Güneşin Kızları isimli dizide 6 bölüm canlandırdığı Elif karakteridir.

Dilan Çiçek Deniz dizileri, oynadığı diziler

  • Yarım Kalan Aşklar
  • Çukur
  • Bodrum Masalı
  • Tatlı Küçük Yalancılar
  • Güneşin Kızları
Önceki makaleAlev Alev Cemre Kayabeyli Kimdir? Demet Evgar
Sonraki makaleAlev Alev Çiçek Görgülü Kimdir? Hazar Ergüçlü

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here