Ana sayfa Oyuncular Alev Alev Ömer Ataycı Kimdir? Cihangir Ceyhan

Alev Alev Ömer Ataycı Kimdir? Cihangir Ceyhan

0
Cihangir Ceyhan Dizileri
Alev Alev Ömer Ataycı Kimdir?

Merak edilen genç oyuncu Alev Alev Ömer Ataycı kimdir ve canlandıran Cihangir Ceyhan dizileri, boyu, kaç yaşında ve sevgilisi gibi ayrıntılar.

Alev Alev Oyuncu Kadrosu konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Alev Alev Ömer Ataycı Kimdir?

Kendisi mahalle ile içli dışlı olan, orada yaşamayı seven ve insanları ile dertleşip, konuşan biridir. Yetimhanede büyümüştür, bu yüzden mahallesi dışında kimsesi yoktur, mahalleyi bu kadar çok sevmesinin sebebi ise zamanında onların, karakterimize sahip çıkması ve yalnız bırakmamasıdır.

Yolları ilerleyen zamanlarda Rüya ile kesişecektir, Rüya ise onun tam tersi biridir, zenginlik içerisinde büyümüş mahalle kavramı nedir bilmeyen biridir, bakalım ilerleyen bölümlerde neler olacak.

Cihangir Ceyhan kimdir?

Yaşı:6 Şubat 1989
Boyu:1,77 m
Kilosu:75 kg
Nereli:Adana
Sevgilisi, Eşi:Var, bilinmiyor.

Son zamanlarda konuşulan ve canlandırdığı kabadayı karakteri ile beğenilen oyuncu 1989 yılında Adana’da doğmuştur. Eğitimini ise Açıköğretim Üniversitesi İşletme bölümünde almıştır, oyunculuk eğitimi ise kamera önünde zamanla gelişen bir gelişim olmuştur.

Zaten kendisini de Sıfır Bir dizisinden tanıyoruz. Televizyon kariyerinden bahsedecek olursak ilk olarak 2015 yılında Yusuf adlı yapımda Serdar karakteri ile görüyoruz, daha sonra ise tanındığı Sıfır Bir dizisi ile görüyoruz. Fakat, kendisinin en büyük tecrübe ettiği ve kendini tanıtan dizisi ise 2019 yılında katıldığı Çukur dizisidir.

Burada Azer Kurtuluş karakteri ile 34 bölüm yer almıştır. Sonuç olarak, kariyerinin başlangıcına 2015 yılı diyebiliriz, o yıllardan bu güne toplamda 5 projede yer almıştır.

Cihangir Ceyhan dizileri, oynadığı diziler

  • Çukur
  • Sıfır Bir
Önceki makaleAlev Alev Çiçek Görgülü Kimdir? Hazar Ergüçlü
Sonraki makaleAlev Alev Ozan Akınsel Kimdir? Berkay Ateş

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here