Ana sayfa Oyuncular Alev Alev Korkut Kimdir? Yiğit Sertdemir Dizileri

Alev Alev Korkut Kimdir? Yiğit Sertdemir Dizileri

0
Yiğit Sertdemir Dizileri
Alev Alev Korkut Kimdir?

Tecrübeli isim Alev Alev Korkut kimdir ve canlandıran Yiğit Sertdemir oynadığı diziler, yaşı, eşi ve nereli olduğu hakkında merak edilenler.

Alev Alev Oyuncu Kadrosu konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Alev Alev Korkut Kimdir?

Kendisini mesleğine adamış ve insanların eleştirilerini, haksız emirlerini takmayan biridir. Emirlerini derken, kendisi başkomiserdir, ve ne yazık ki üssü pek iyi değildir ve bazen haksız emirler, güçlü insanları koruyan emirler gelmektedir.

Fakat karakterimiz, hiçbirini kafaya takmadan, adalet duygusundan şaşmadan yardımcısı Komiser Taner ile birlikte görevini yerine getirmektedir.

Yiğit Sertdemir kimdir?

Yaşı:15 Ocak 1979
Boyu:1,77 m
Kilosu:75 kg
Nereli:İzmir
Eşi, Sevgilisi:Bilinmiyor.

Oyunculuk ve tiyatro yönetmenliği ile uğraşan tecrübeli isim 1979 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. İlk olarak İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nü bitirmiş daha sonra ise eğitimine Yeditepe Üniversitesi’nde devam ederek eğitimini tamamlamıştır.

Televizyon kariyerinden bahsedecek olursak, dizilerde kendisini yoğun olarak görmesek de tiyatro ve film tarafında pek çok çalışması vardır. İlk olarak Sizo Seyks adlı yapımda 2016 yılında yer aldı.

Daha sonra ise pek çok film, tiyatro yapımında yer aldı, bugünlerde ise yoğun olarak dizilerde görüyoruz. Kariyerinin ilk gününden bu yana toplamda 6 televizyon projesinde yer aldı, bu sayıya tiyatro oyuncuları dahil değil.

Yiğit Sertdemir dizileri, oynadığı diziler

  • Oyuncunun ilk dizisi bu dizidir, daha çok tiyatro alanında aktif olmuştur.
Önceki makaleAlev Alev Adnan Kimdir? Sekvan Serinkaya Dizileri
Sonraki makaleTeşkilat Mete Bey Kimdir? Mesut Akusta Dizileri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here