Ana sayfa Oyuncular Alev Alev Komiser Taner Kimdir? Fatih Çetintaş

Alev Alev Komiser Taner Kimdir? Fatih Çetintaş

0
Fatih Çetintaş Dizileri
Alev Alev Komiser Taner Kimdir?

Merak edilen yakışıklı karakter Alev Alev Komiser Taner kimdir ve canlandıran Fatih Çetintaş dizileri, yaşı, boyu ve sevgilisi gibi ayrıntılar.

Alev Alev Oyuncu Kadrosu konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Alev Alev Komiser Taner Kimdir?

İşini severek yapan bir polis, bu cümle karakterimizin tanımını barındırıyor. Çünkü, hem işine hem de başkomiserine bağlı biridir, sağdık ve çalışkan biridir.

Elbette onunda bazı kötü özellikleri var, esip gürlemesi ile anılır, özellikle Başkomiser Korkut‘dan yetki aldığı zaman ortalığı birbirine katar. Yine de onunda bir sınırı vardır, çünkü kendisi iyi bir polistir.

Fatih Çetintaş kimdir?

Yaşı:26 Ocak 1992
Boyu:1,83 m
Kilosu:79 kg
Nereli:
Sevgilisi, Eşi:Bilinmiyor.

Ekranlarda yeni yeni görmeye başladığımız genç oyuncu 1997 yılında doğmuştur. Kendisi ilk olarak tiyatro alanında eğitimini almış ve bu alanda pek çok oyunda oynamıştır.

Bu oyunlar içerisinde Keşanlı Ali Destanı ve Şüphe gibi isimler de yer almaktadır. Televizyon kariyerinden konuşacak olursak, bu proje oyuncumuzun ilk projesidir.

Sonuç olarak genç oyuncu, tiyatrolarda kendini göstermiş ve ilk dizi rolünü kapmış genç bir isimdir, yani kariyerinin başlangıcına 2020 yılı diyebiliriz, genç oyuncuya başarılar diliyoruz.

Fatih Çetintaş dizileri, oynadığı diziler

  • Oyunun ilk dizisi bu dizidir.
Önceki makaleAlev Alev Çelebi Kayabeyli Kimdir? Cem Bender
Sonraki makaleAlev Alev Uzun Kimdir? Rüzgar Diricanlı Boyu, Yaşı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here