Ana sayfa Oyuncular Alev Alev İskender Kayabeyli Kimdir? Berker Güven

Alev Alev İskender Kayabeyli Kimdir? Berker Güven

0
Berker Güven Dizileri
Alev Alev İskender Kayabeyli Kimdir?

Yakışıklı karakter Alev Alev İskender Kayabeyli kimdir ve canlandıran Berker Güven dizileri, yaşı, boyu ve sevgilisi gibi diğer soruların cevabı.

Alev Alev Oyuncu Kadrosu konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Alev Alev İskender Kayabeyli Kimdir?

Kendini düşünene kibirli bir iş adamıdır. Tıpkı abisi Çelebi gibi, o da başarılı biridir, fakat bu başarı ne yazık ki yanında kibir çok bilmişlik getirir. Bu genç patronda da bu vardır, özellikle yangın esnasında ortaya koyduğu davranışlar onun vicdanındaki en büyük yük olur.

Çevresindeki insanlar ile ve özellikle nişanlısı Rüya ile arası bozulur, çünkü bencilce davranmıştır. Yangından sora onunda, diğer karakterler gibi hayatı değişir.

Berker Güven kimdir?

Yaşı:7 Eylül 1994
Boyu:1,80 m
Kilosu:77 kg
Nereli:İstanbul
Ailesi:Çağ Çalışkan

Yeni yeni ekranlarda görmeye başladığımız genç oyuncu 1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlk olarak eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü’nü bitirerek tamamlamıştır, fiziksel özellikleri ile de dikkat çeken genç isim bir film ile kariyerine merhaba demiştir.

Bu film 2017 yılında Babam isimli film idi, ve burada Arif karakterini canlandırdı. Hemen sonrasında 2017-2018 yılları arasında bulunduğu Vatanım Sensin dizisinde Aleksi karakterini 28 bölüm canlandırması ile hem önemli bir tecrübe kazandı hem de kendisinin tanınmasında önemli bir etki bıraktı.

Kariyerinin başlangıcına 2017 yılı diyebiliriz, o yıllardan bu yana toplamda 5 projede bulunmuştur. Bulunduğu dizilerde genelde kamera önünde olan önemli rolleri canlandırmayı ve yüksek bölüm sayısına ulaşmayı başarmıştır.

Berker Güven dizileri, oynadığı diziler

  • Zalim İstanbul
  • Vatanım Sensin
Önceki makaleAlev Alev Uzun Kimdir? Rüzgar Diricanlı Boyu, Yaşı
Sonraki makaleAlev Alev Seher Kimdir? Meltem Keskin Nereli, Yaşı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here