Ana sayfa Oyuncular Alev Alev Güneş Kimdir? Kayra Orta Dizileri, Ailesi

Alev Alev Güneş Kimdir? Kayra Orta Dizileri, Ailesi

0
Kayra Orta Dizileri, Ailesi
Alev Alev Güneş Kimdir?

Merak edilen minik oyuncu Alev Alev Güneş kimdir ve canlandıran Kayra Orta oynadığı diziler, yaşı, nereli ve annesi gibi diğer merak edilen ayrıntılar.

Alev Alev Oyuncu Kadrosu konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Alev Alev Güneş Kimdir?

Tüm bu olayların ortasında kalmış minik kızımız, Cemre ve Çelebi‘nin kızıdır. Annesini çok sever ve onun neler yaşadıklarını, duygularını anlar, yani yaşına göre akıllı bir kızdır.

Annesi kızını bu kötü ortamdan kurtarmak için elinden geleni yapacaktır. Minik kızımız, annesinin hayattaki tek amacı haline gelir, yani onsuz yaşayamaz ve onu çok sever.

Kayra Orta kimdir?

Yaşı:2012
Boyu:1,10 m
Kilosu:18 kg
Nereli:İstanbul
Ailesi:Bilinmiyor.

Minik kızı son zamanlarda bazı reklamlarda ve bu dizide görüyoruz, kendisi 2012 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir, yani henüz 9 yaşında ve ilkokul eğitimini devam etmektedir.

İlk olarak Bal Parmak reklamında kendisini görüyoruz, elbette bu reklamda yer alabilmesi Şebnem Oskan ajansı tarafından olmuştur ve kendisi burada çalışmalarını sürdürüyor.

Daha sonra da kızımızı bu dizide görüyoruz, yani önemli ve uzun süreçli bir rol üstlendi. Ne yazık ki ailesi hakkında bilgi edinemedik, bakalım oyuncu ilerleyen günlerde hangi yapımlarda yer alacak.

Kayra Orta dizileri, oynadığı diziler

  • Oyuncunun ilk dizisi bu dizidir.
Önceki makaleAlev Alev Tomris Üstünoğlu Kimdir? Zuhal Olcay
Sonraki makaleAlev Alev Atlas Kimdir? Kaan Şener Dizileri, Ailesi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here