Ana sayfa Oyuncular Alev Alev Çiçek Görgülü Kimdir? Hazar Ergüçlü

Alev Alev Çiçek Görgülü Kimdir? Hazar Ergüçlü

0
Hazar Ergüçlü Dizileri
Alev Alev Çiçek Görgülü Kimdir?

Güzel oyuncu Alev Alev Çiçek Görgülü kimdir ve onu canlandıran Hazar Ergüçlü dizileri, sevgilisi, boyu ve nereli gibi diğer soruların cevabı.

Alev Alev Oyuncu Kadrosu konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Alev Alev Çiçek Görgülü Kimdir?

Rüya‘nın evinde hizmetçi olarak çalışır, kendi parasını tırnakları ile kazanan gruptan. Tabi ki, ailenin biraz egosu biraz da tuhaf ilişkileri ile uğraşır, ne yazık ki pek çok olayın ortasında kalır.

Evin şoförü Ali ile birbirlerine aşıktırlar, evlenmek üzere hazırlıklar yaparlar. Fakat, ne yazık ki o malum yangında herkesin hayatı sonsuza kadar değişir, onunda bu mutluluğu sekteye uğrar ve hayatında başına pek çok şey gelir.

Hazar Ergüçlü kimdir?

Yaşı:1 Ocak 1992
Boyu:1,7 m
Kilosu:53 kg
Nereli:Kıbrıs
Sevgilisi, Eşi:Onur Ünlü

Pek çok yapımda yer almış genç oyuncu 1992 yılında Kıbrıs’ta doğmuştur. Haliç Üniversitesi’nde eğitimini tamamladıktan sonra filmler ile kariyerine devam etmiştir.

Televizyon kariyerinden bahsedecek olursak kendisini ilk olarak 2006 yılında Rüya Gibi dizisinde görüyoruz, daha sonra ise 2010 yılında yayınlanan Gölgeler ve Suretler adlı filmde tanınmaya başladığını görüyoruz. Kendisine en büyük tecrübeyi katan ise 2013-2015 yılları arasında 77 bölüm oynadığı Medcezir dizisi olmuştur.

Sonuç olarak, kariyeri 2006 yılında bulunduğu mini dizi ile başlamıştır. O yıllardan bu yana toplamda 20 projede yer almıştır ve yer aldığı çoğu projede yüksek bölüm sayısına ulaşabilmiştir böylelikle yıllar içerisinde tecrübeli ve tanınan bir oyuncu haline gelmiştir.

Hazar Ergüçlü dizileri, oynadığı diziler

  • Hakan: Muhafız
  • Dudullu Postası
  • Hayat Sırları
  • Yüksek Sosyete
  • Analar ve Anneler
  • Medcezir
  • Kuzey Güney
  • Rüya Gibi
Önceki makaleAlev Alev Rüya Yıldırımlar Kimdir? Dilan Çiçek Deniz
Sonraki makaleAlev Alev Ömer Ataycı Kimdir? Cihangir Ceyhan

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here