Ana sayfa Oyuncular Alev Alev Çelebi Kayabeyli Kimdir? Cem Bender

Alev Alev Çelebi Kayabeyli Kimdir? Cem Bender

0
Cem Bender Dizileri
Alev Alev Çelebi Kayabeyli Kimdir?

Merak edilen tecrübeli isim Alev Alev Çelebi Kayabeyli kimdir ve canlandıran Cem Bender dizileri, nereli, kaç yaşında ve eşi gibi diğer detaylar.

Alev Alev Oyuncu Kadrosu konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Alev Alev Çelebi Kayabeyli Kimdir?

Kendisi başarılı bir iş adamıdır, aynı zamanda eski belediye başkanıdır, yani onu herkes tanır. Dışarıdan bakıldığı zaman örnek bir adam gibi durur fakat aslında öyle değildir, sadece diğer insanları manipüle etme yeteneği vardır, genelde olmadığı biri gibi davranır ve çevresindeki insanları inandırır.

Cemre‘nin kocasıdır, yani ona şiddet uygulayan kocası. Elbette ki Güneş‘in babasıdır, ve Cemre küçük kızı bu şiddetten ve melek görüşlü şeytandan kurtarmak için elinden geleni yapacaktır.

Cem Bender kimdir?

Yaşı:1 Ocak 1965
Boyu:1,70 m
Kilosu:55 kg
Nereli:Trabzon
Sevgilisi, Eşi:Bilinmiyor.

Farklı alanlarda kendini geliştiren oyuncu 1965 yılında Trabzon’da doğmuştur, aynı şekilde eğitimini de Karadeniz Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü’nü bitirerek tamamlamıştır ve yüksek lisansını ise şehir bölge planlama alanında aynı üniversitede tamamlamıştır.

Oyuncunun televizyon kariyerinden konuşacak olursak, ilk olarak pek çok mini dizide birkaç bölüm rol almıştır. İlk yapımı ise 2004 yılında Arap Saçı dizisi idi, ve burada 4 bölüm yer aldı. Daha sonra ise yaklaşım 3-5 yıl aynı şekilde mini dizilerde rol almaya ve bazı filmlerde rol almaya devam etti.

Sonuç olarak oyununun kariyerinin başlangıcına 2004 yılı diyebiliriz, o yıllardan günümüze toplamda 18 projede yer almıştır. Hatta son yıllarda hem önemli, hem de yüksek bölüm sayısına ulaşabilen karakteri canlandırmaktadır.

Cem Bender dizileri, oynadığı diziler

  • Gülperi
  • Hakan: Muhafız
  • Kurt Seyit ve Sura
  • Çıplak Gerçek
  • Karayılan
  • Esir Kalpler
  • Rüya Gibi
  • Arap Saçı
Önceki makaleAlev Alev Ali Kimdir? Toprak Can Adıgüzel Dizileri
Sonraki makaleAlev Alev Komiser Taner Kimdir? Fatih Çetintaş

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here