Ana sayfa Oyuncular Alev Alev Bülent Kimdir? Cem Sürgit Dizileri

Alev Alev Bülent Kimdir? Cem Sürgit Dizileri

0
Cem Sürgit Dizileri
Alev Alev Bülent Kimdir?

Merak edilen isim Alev Alev Bülent kimdir ve canlandıran Cem Sürgit oynadığı diziler, yaşı, eşi ve nereli olduğu hakkında merak edilen detaylar.

Alev Alev Oyuncu Kadrosu konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Alev Alev Bülent Kimdir?

Çıkarcı bir babadır, oğlu Atlas‘ı çıkarları için ve Tomris‘den para almak için kullanır, ne yazık ki kendi ayaklarının üzerinde duramayan, oradan buradan para koparmaya çalışan, kendi çocuğunun sevgisinin değerini bilmeyen ve aile için ilişkileri berbat olan biridir.

Elbette tüm bunlardan ailenin yani Atlas’ın haberi vardır, bu yüzden babasını haklı olarak pek sevmemekte, ne yazık ki Atlas’da tüm bu olanların içinde kalmaktadır, ayrıca eşi Şimal ile de boşanmak üzeredir.

Cem Sürgit kimdir?

Yaşı:11 Ekim 1983
Boyu:1,81 m
Kilosu:76 kg
Nereli:İstanbul
Eşi, Sevgilisi:Sezin Ergene

Tiyatro ile yakından ilgilenen oyuncu 1983 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir, daha sonrasında ise lisans eğitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Tiyatro bölümünü bitirerek tamamlamıştır.

Kendisini ekranlarda az görüyoruz, fakat tiyatro alanında tecrübeli birisidir ve Hafiften Tiyatrosu‘nun kurucularından birisidir. Televizyon kariyerinden bahsedecek olursak, ilk olarak 2005 yılında kapıları açmak adlı mini dizide Kemal Hancı karakterini canlandırdı.

Daha sonrasında ise 2019’a kadar birkaç bölüm yer aldı, yani dizisi onun ilk uzun süreçli dizisidir. O yıllardan bu yana toplamda 4 televizyon projesinde yer aldı.

Cem Sürgit dizileri, oynadığı diziler

  • Atiye
  • Türkan
  • Hafiften Tiyatrosu
Önceki makaleTeşkilat Zehra Kimdir? Deniz Baysal Yaşı, Sevgilisi
Sonraki makaleAlev Alev Hülya Kimdir? Nurhan Özenen Dizileri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here