Ana sayfa Oyuncular Alev Alev Atlas Kimdir? Kaan Şener Dizileri, Ailesi

Alev Alev Atlas Kimdir? Kaan Şener Dizileri, Ailesi

0
Kaan Şener Dizileri, Ailesi
Alev Alev Atlas Kimdir?

Merak edilen minik oyuncu Alev Alev Atlas kimdir ve canlandıran Kaan Şener oynadığı diziler, yaşı, nereli ve ailesi gibi merak edilen detaylar.

Alev Alev Oyuncu Kadrosu konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Alev Alev Atlas Kimdir?

Tomris‘in biricik torunudur, onu çok sever ve onun için yapamayacağı şey yoktur. Minik karakterimiz ise bunu bilmektedir, bu yüzden anneannesini çok sevmektedir.

Annesi Şimal ile arası iyi olsa da babası Bülent ile arası iyi değildir. Babası ne yazık ki çok fevri ve yanlış kararlar alan biridir, bu da onu korkutucu biri yapmaktadır. Yine de o biricik annesine ve anneannesine sahiptir, onlar kendisine çok güzel bakmakta ve ilgilenmekte.

Kaan Şener kimdir?

Yaşı:17 Nisan 2012
Boyu:1,10 m
Kilosu:25 kg
Nereli:İstanbul
Ailesi:Bilinmiyor.

Reklamların beğenilen ismi minik oyuncumuz 2012 yılında İstanbul’da doğmuştur, ailesi ile İstanbul Beylikdüzü’nde yaşamaktadır ve ailesinin kim olduğunu ne yazık ki belli değil. Bu arada kendisi Hande Aytar Ajansın’ın çocuk oyuncularından birisidir.

Dizi hayatından önce pek çok reklamlarda yer aldı, şirinliği ile bayramlarda pek çok reklamda da yer aldı. Bunların bazıları, Ozmo, İstikbal, Lcwaikiki, Arçelik, Turkcell markaları için oynadığı özel ve bayram reklamlarıydı, ve burada pek değerli sahne tecrübesi kazandı.

İlk dizi deneyimi ise 2018 yılında Kadın dizisi adlı yapım ile beraber oldu, burada tam 15 bölüm yer alarak yine güzel bir tecrübe kazandı. Yani dizi kariyerin başlangıcına 2018 yılı diyebiliriz ve toplamda 3 projede yer aldı.

Kaan Şener dizileri, oynadığı diziler

  • Kimse Bilmez
  • Kadın
Önceki makaleAlev Alev Güneş Kimdir? Kayra Orta Dizileri, Ailesi
Sonraki makaleAlev Alev Adnan Kimdir? Sekvan Serinkaya Dizileri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here