Ana sayfa Oyuncular Alev Alev Ali Kimdir? Toprak Can Adıgüzel Dizileri

Alev Alev Ali Kimdir? Toprak Can Adıgüzel Dizileri

0
Toprak Can Adıgüzel Dizileri
Alev Alev Ali Kimdir?

Genç karakter Alev Alev Ali kimdir ve onu canlandıran Toprak Can Adıgüzel oynadığı diziler, yaşı, boyu ve sevgilisi gibi diğer ayrıntılar.

Alev Alev Oyuncu Kadrosu konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Alev Alev Ali Kimdir?

Çiçek ile birbirlerine aşıktırlar, o da Çiçek gibi Yıldırımlar ailesinin evinde çalışan biridir, kendisi şoförlük görevini üstlenmektedir. O da dişi tırnağı ile bir şeyler yapmaya çalışan biridir.

Çiçek ile evlenmeyi planlarlar, fakat o malum yangın bunlarında başına dert açar, adeta hayalleri başına yıkılır. Güzel bir yuva kurmak ve sevdiği kadın ile evlenmek hayal olmaya başlar. Ne yazık ki bu yangın herkesin hayatını değiştirdiği gibi onunda hayatını değiştirir.

Toprak Can Adıgüzel kimdir?

Yaşı:26 Ocak 1992
Boyu:1,83 m
Kilosu:79 kg
Nereli:İzmir
Sevgilisi, Eşi:Bilinmiyor.

Merak edilen isim 1992 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. İlk olarak lisans eğitimini İstanbul Aydın Üniversitesi Tiyatro bölümünü bitirerek tamamlamıştır ve bu arada Aysa Prodüksiyon’un oyuncusudur.

Kendisini ilk olarak Kadın dizisinin final bölümü içerisinde yer alan sahnelerde görüyoruz. Orada gayet beğeni topladıktan sonra bu dizimiz onun ilk sürekli dizidir.

Sonuç olarak genç oyuncunun kariyerinin başlangıcına 2020 yılı diyebiliriz, o günden bu yana toplamda 2 projede yer almıştır ve son zamanlarda ismi yeni Netflix Türk dizileri ile geçiyor, genç oyuncuyu ilerleyen günlerde çok daha önemli rollerde göreceğiz gibi duruyor.

Toprak Can Adıgüzel dizileri, oynadığı diziler

  • Kadın
Önceki makaleAlev Alev Ozan Akınsel Kimdir? Berkay Ateş
Sonraki makaleAlev Alev Çelebi Kayabeyli Kimdir? Cem Bender

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here