Ana sayfa Oyuncular Alev Alev Adnan Kimdir? Sekvan Serinkaya Dizileri

Alev Alev Adnan Kimdir? Sekvan Serinkaya Dizileri

0
Sekvan Serinkaya Dizileri
Alev Alev Adnan Kimdir?

Merak edilen karakter Alev Alev Adnan kimdir ve canlandıran Sekvan Serinkaya oynadığı diziler, yaşı, nereli ve eşi gibi merak edilen bilgiler.

Alev Alev Oyuncu Kadrosu konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Alev Alev Adnan Kimdir?

Çelebi‘nin sağ koludur, bildiğiniz üzere Çelebi ne yazık ki dışarıdan göründüğü gibi biri değildir, pek çok pis iş yapan, örnek biri gibi görünse de tam tersi olan, karısı Cemre‘ye şiddet uygulayan birisidir.

Kendisi böyle olunca sağ kolunun da eksik kalan bir yanı olmaz. Çelebi tüm pis işlerini bu karakterimize yaptırmaktadır, ne olduğunu sormadan yapmaya koyulur, bu yüzden her türlü pisliğe de karışmıştır.

Sekvan Serinkaya kimdir?

Yaşı:1979
Boyu:1,75 m
Kilosu:75 kg
Nereli:Mardin
Eşi, Sevgilisi:Bilinmiyor.

Karakteristik ifadeye sahip olan oyuncu 1979 yılında Mardin’de dünyaya gelmiştir. İlk olarak İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nü tamamlayarak eğitimini almıştır.

Kendisini ekranlarda daha az görsek de, tiyatro alanında daha belirgin bir isimdir. Televizyon dizi kariyerinden bahsedecek olursak ilk olarak 2006 yılında Köprü adlı dizide yer almıştır, daha sonra ise 2012-2015 yılları arasında Ekip 1: Nizama Adanmış Ruhlar adlı Samanyolu dizisi içerisinde yer almıştır.

Bu dizide tam 121 bölüm rol alarak oldukça değerli bir tecrübe kazanmıştır, bu yüzden kendisini genellikle kötü adam rolünde görüyoruz. Kariyerinin ilk gününden bu yana toplamda 8 projede yer almıştır.

Sekvan Serinkaya dizileri, oynadığı diziler

  • Aşk 101
  • Bir Mucize Olsun
  • Ekip 1: Nizama Adanmış Ruhlar
  • Gazi
  • Köprü
Önceki makaleAlev Alev Atlas Kimdir? Kaan Şener Dizileri, Ailesi
Sonraki makaleAlev Alev Korkut Kimdir? Yiğit Sertdemir Dizileri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here