Ana sayfa Oyuncular Akrep Selma Kimdir? Bestemsu Özdemir Dizileri

Akrep Selma Kimdir? Bestemsu Özdemir Dizileri

0
Bestemsu Özdemir Dizileri
Akrep Selma Kimdir?

Güzel oyuncu Akrep Selma kimdir ve canlandıran Bestemsu Özdemir oynadığı diziler, yaşı, boyu ve sevgilisi gibi diğer merak edilen ayrıntılar.

Akrep Oyuncu Kadrosu konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Akrep Selma Kimdir?

Ne yazık ki yanlış kararlar veren, ve beraber olduğu adamın ailesini pek düşünmeye biridir. Gençliği vermiş olduğu hırs, güzellik ile birleşince tehlikeli bir karışım olmuştur.

Fikret ile aralarında bir ilişki vardır, ne yazık ki Fikret karısı Berna‘yı hak etmeyecek düzeyde biridir. Şimdi ise, bu karakterimiz ile bir ilişkisi vardır, bir ona bir buna derken eni sonu kötü bir kadın olan Ferda‘ya çatacaktır Fikret bey.

Bestemsu Özdemir kimdir?

Yaşı:20 Nisan 1992
Boyu:1,74 m
Kilosu:53 kg
Nereli:İstanbul
Sevgilisi, Eşi:Can Yaman (ayrıldı)

Güzel oyuncu 1992 yılında İstanbul’da doğmuştur, ilk olarak lisans eğitimini Eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Moda Tasarımı bölümünü bitirerek tamamlamıştır. Daha sonra oyuncu olmak istemesiyle bu alanda eğitimler almış ve yan roller ile televizyon hayatına merhaba demiştir.

İlk olarak 2012 yılında pek çoğumuzun sevdiği Sakarya Fırat dizisinin 33. bölümünde Melike karakteri ile yer almıştır. Fakat kendisinin asıl tanınmasında etkisi olan ve çok önemli bir tecrübe elde ettiği yapım 2014-2015 yılları arasında bulunduğu Kara Para Aşk dizisinde 54 bölüm canlandırdığı Nilüfer adlı karakter ile olmuştur.

Televizyon kariyerinin başlangıcına 2012 yılı diyebiliriz. O yıllardan günümüze toplamda 12 projede yer alarak tanınan ve tecrübeli bir oyuncu olmuştur.

Bestemsu Özdemir dizileri, oynadığı diziler

  • Güvercin
  • Ege’nin Hamsisi
  • Meryem
  • Kırlangıç Fırtınası
  • Analar ve Anneler
  • Kara Para Aşk
  • Sakarya Fırat
Önceki makaleKırmızı Kamyon Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı
Sonraki makaleAlev Alev Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here