Ana sayfa Oyuncular Akrep Şahin Kimdir? Taha Baran Özbek Dizileri

Akrep Şahin Kimdir? Taha Baran Özbek Dizileri

0
Taha Baran Özbek Dizileri
Akrep Şahin Kimdir?

Merak edilen genç karakter Akrep Şahin kimdir ve canlandıran Taha Baran Özbek oynadığı diziler, yaşı, boyu ve sevgilisi gibi diğer ayrıntılar.

Akrep Oyuncu Kadrosu konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Akrep Şahin Kimdir?

Çok karışık ilişkileri bulunan, bir anda kendini olayların içinde bulan üzgün bir adamdır. Üzgündür, çünkü annesinin bir cinayete kurban gittiği öğrenir, bu arada annesi Berna’dır, Ferda‘nın öldürdüğü veya öldürttüğü kadın.

Annesinin ölümü onu çok üzer, elbette neden ve kim soruları aklını yiyip bitirir. Bu arada Aras‘ın kız kardeşi İpek‘e aşıktır, ne yazık ki annesinin ölümünde Aras’ın parmağı vardır. Tüm gerçekleri öğrendiği zaman ne yazık ki bu karakterimizim psikolojisi hiç iyi olmayacak.

Taha Baran Özbek kimdir?

Yaşı:1988
Boyu:1,80 m
Kilosu:70 kg
Nereli:İstanbul
Sevgilisi, Eşi:Bilinmiyor, yok.

Son zamanlarda kendisini daha çok görmeye başladığımız oyuncu 1988 yılında İstanbul’da doğmuştur. Lisans eğitimini ise İstanbul Kültür Üniversitesi Tiyatro bölümünde tamamlamıştır.

Kendisini ilk olarak 2018 yılında Bizim Hikaye dizisinde 26. bölüm de görüyoruz. Elbette önceden bazı tiyatro oyunlarında bulundu. Asıl tecrübesini ise 2019 yılında yer aldığı Azize dizisinde elde etti, burada kariyerinin başındaki biri olarak 6 bölüm yer alması ile hem değerli bir tecrübe kazandı hem de tanınmasında önemli bir etki bıraktı.

Sonuç olarak, televizyon kariyerinin başlangıcına 2018 yılı diyebiliriz. O yıllardan bu günlere toplam 6 projede yer aldı, bakalım yakışıklı oyuncu gelecek yıllardan hangi yapımlarda yer alacak.

Taha Baran Özbek dizileri, oynadığı diziler

  • Kırmızı Oda
  • Azize
  • Bir Litre Gözyaşı
  • Dip
  • Bizim Hikaye
Önceki makaleAkrep İpek Kimdir? Esila Umut Yaşı, Boyu
Sonraki makaleKod Adı: Kulüp Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here