Ana sayfa Oyuncular Akrep Merve Kimdir? Müge Su Şahin Dizileri

Akrep Merve Kimdir? Müge Su Şahin Dizileri

0
Müge Su Şahin Dizileri
Akrep Merve Kimdir?

Merak edilen isim Akrep Merve kimdir ve canlandıran Müge Su Şahin oynadığı diziler, yaşı, boyu ve sevgilisi gibi diğer merak edilen detaylar.

Akrep Oyuncu Kadrosu konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Akrep Merve Kimdir?

Çok agresif bir karaktere sahiptir, ne yazık ki bazı şeylere de körü körüne inanmaktadır. Annesinin yanında çalıştığı ve onunla beraber uzun süredir iyi bir ilişkisi olduğu için onun kötü biri olduğunu asla kabul etmez, bu arada annesi Ferda‘dır. Ne yazık ki bazı gerçeklere gözünü kapatır.

Aynı zamanda Aras‘a aşıktır, fakat annesi Aras‘ı intikamı için kullanır, buna rağmen halen annesinin arkasındadır. Bu ilişkiler gittikçe karışık bir hal alır.

Müge Su Şahin kimdir?

Yaşı:14 Ocak 2001
Boyu:1,73 m
Kilosu:58 kg
Nereli:Ankara
Sevgilisi, Eşi:Bilinmiyor, yok.

2001 yılında Ankara’da doğan genç oyuncu henüz kariyerinin başındadır, ayrıca çocuk tiyatrosu ile ilgili çalışmaları vardır ve halen bu alanda çalışmalara devam etmekdir.

Güzelliği ve canlandırdığı karakterlerin etkisi ile merak edilen bir isim haline gelmiştir. Televizyon kariyerinden bahsedecek olursak kendisini ilk olarak Bizim Hikaye dizisinde görüyoruz, burada 2017-2018 yıllarında bulundu ve tam 18 bölüm yer aldı, bu hem ona iyi bir tecrübe kattı hem de tanınmasında önemli bir etki bıraktı.

Şuanda kendisi ikinci dizisinde, yani bu dizidedir. Yani, kariyerinin ilk gününden bu yana toplamda 2 projede yer almıştır. Bakalım genç oyuncu ilerleyen günlerde hangi projelerde yer alacak.

Müge Su Şahin dizileri, oynadığı diziler

  • Bizim Hikaye
Önceki makaleCam Tavanlar Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı
Sonraki makaleKod Adı: Kulüp Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here