Ana sayfa Oyuncular Akrep İpek Kimdir? Esila Umut Yaşı, Boyu

Akrep İpek Kimdir? Esila Umut Yaşı, Boyu

0
Esila Umut Yaşı, Boyu
Akrep İpek Kimdir?

Genç karakter Akrep İpek kimdir ve canlandıran Esila Umut oynadığı diziler, yaşı, boyu ve sevgilisi gibi diğer merak edilen ayrıntılar.

Akrep Oyuncu Kadrosu konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Akrep İpek Kimdir?

Aras‘ın biricik kardeşidir, ve kendisi Ferda‘nın kuaföründe bir çalışandır. Ne yazık ki başlarına oldukça kötü şeyler gelecektir, çünkü Ferda’nın şoförü olan Aras’ı intikamı için kullanacaktır.

Eğer intikam almasına yardım etmezse kız kardeşine zarar gelecektir. İşte işler tamda burada kopuyor, çünkü Aras kız kardeşine çok değer veren biridir ve kötü şeyler yapmak istemeyen vicdanlı biridir, Ferda’nın teklifinde vicdanı ile kız kardeşini korumak arasında kalmıştır.

Esila Umut kimdir?

Yaşı:2001
Boyu:1,68 m
Kilosu:54 kg
Nereli:Antalya, aslen İzmirli
Sevgilisi, Eşi:Enes Özer

Kısa sürede pek çok insan tarafından tanınmaya başlayan güzel oyuncu 2001 yılında Antalya’da doğmuştur, fakat aslen İzmirlidir, ayrıca şuanda İstanbul’da yaşamakta ve burada oyunculuk hayatına devam etmektedir.

Henüz kariyerinin başında olsa da, katıldığı pek çok yapımda yüksek bölüm sayısına ulaşarak, ve ekran önünde güzel biri olarak hemen tanınmaya başlamıştır. İlk olarak kendisini 2015 yılında Sevdam Alabora mini dizisinde bir bölüm yer aldığını görüyoruz.

Fakat asıl tecrübesini ve tanınmasında etkili olan dizi ise 2017-2018 yılları arasında bulunduğu Ufak Tefek Cinayetler adlı yapım idi ve burada tam 30 bölüm yer aldı, elbette bu da ona değerli bir tecrübe kattı. Kariyerinin ilk gününden günümüze toplamda 6 projede yer aldı.

Esila Umut dizileri, oynadığı diziler

  • Payitaht Abdülhamid
  • Ufak Tefek Cinayetler
  • Sevdam Alabora
Önceki makaleBehzat Ç.: Çekiç ve Gül Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu
Sonraki makaleAkrep Şahin Kimdir? Taha Baran Özbek Dizileri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here