Ana sayfa Oyuncular Akrep Hacer Kimdir? Demet Gül Dizileri, Nereli

Akrep Hacer Kimdir? Demet Gül Dizileri, Nereli

0
Demet Gül Dizileri, Nereli
Akrep Hacer Kimdir?

Sevilen karakteri Akrep Hacer kimdir ve canlandıran Demet Gül oynadığı dizileri, yaşı, eşi ve nereli olduğu hakkında genel bilgiler.

Akrep Oyuncu Kadrosu konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Akrep Hacer Kimdir?

Sevilen bir kadındır, Emgen ailesinin hizmetçiliğini yapmakta, onlar ile ilgilenmekte ve ev ile ilgili her şeyi yapmakta. İyi bir çalışan olduğu için ailede ona güvenmekte, zaten kendisinde yılların tecrübesi bulunuyor.

Fakat, kendisi Ferda‘dan şüphelenmekte, onun kötü bir kadın olduğunu düşünmektedir, elbette haklı fakat çevresindeki insanlara bunları kanıtlayamaz ve tuhaf bir durum içerisinde kalır. Onun birilerine zarar verdiğinden emindir, bakalım ilerleyen bölümlerde amacına ulaşabilecek mi? Yoksa başına bir şey mi gelecek?

Demet Gül kimdir?

Yaşı:1982
Boyu:1,63 m
Kilosu:57 kg
Nereli:Stuttgart, Almanya
Sevgilisi, Eşi:Bilinmiyor, yok.

Kendisi Stuttgart’da yani Almanya’da dünyaya gelmiştir. Alman asıllıdır diyebiliriz, aynı şekilde eğitimini de Almanya’da almıştır, Otto Falckenberg School of the Performing Arts bölümünü tamamlamıştır.

İlk olarak bazı filmlerde yer almış daha sonra dizilerde daha yoğun bir performans sergilemiştir. İlk deneyimini 2011 yılında Almanya’ya Hoş Geldiniz… isimli yapımda Fatma karakterini canlandırmıştı.

Daha sonra ise 3 yılın ardında kendisinin tanınmasında önemli bir etkiye sahip Ulan İstanbul adlı dizide yer almış burada Masuka karakterini tam 30 bölüm canlandırmış, elbette bu onun için önemli bir tecrübe olmuştur. Kariyerinin ilk gününden bu yana toplamda 18 projede yer almıştır.

Demet Gül dizileri, oynadığı diziler

  • Arka Sokaklar
  • Keşke Hiç Büyümeseydik
  • Cinayet Masası İstanbul
  • aşk Laftan Anlamaz
  • Ulan İstanbul
  • Eğlendirme Dairesi
  • Notruf Hafenkante
Önceki makaleAkrep Duru Kimdir? Aslı Melisa Uzun Dizileri
Sonraki makaleKırmızı Kamyon Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here