Ana sayfa Oyuncular Akrep Fikret Kimdir? Bekir Aksoy Dizileri

Akrep Fikret Kimdir? Bekir Aksoy Dizileri

0
Bekir Aksoy Dizileri
Akrep Fikret Kimdir?

Tecrübeli oyuncu Akrep Fikret kimdir ve canlandıran Bekir Aksoy kaç yaşında, boyu, eşi ve oynadığı diziler gibi diğer soruların cevabı.

Akrep Oyuncu Kadrosu konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Akrep Fikret Kimdir?

Karmaşık ilişkilere sahip olan bir adamdır, ne zaman ne yapacağı tam kestirilemez, çünkü yanlış kişilere aşık olmuş ve bunu bile bile devam etmiştir.

Kendisi Berna‘nın kocasıdır, fakat baldızı Ferda‘ya aşık olmuştur, yani Perihan‘ın kızı. Bu durum biraz iğrenç bir haldir, çünkü Ferda, kendisini terk eden annesinden intikam almak için her şeyi yapar ve muhtemelen ilerleyen bölümlerde Berna‘nın başına oldukça şey gelecek.

Bekir Aksoy kimdir?

Yaşı:18 Mart 1969
Boyu:1,87 m
Kilosu:78 kg
Nereli:Ankara
Sevgilisi, Eşi:Nazife Oğlakçıoğlu (e. 2019)

1969 yılında Ankara’da doğan oyuncu Nazife hanım ile evlidir, ayrıca Asil Aksoy ve Emir Berk Aksoy isimli 2 çocuğa sahiptir. Eğitimini ise Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı bölümünü bitirerek tamamlamıştır.

Kendisini 2006-2008 yılları arasında bulunduğu Doktorlar dizinden Suat Birtan karakteri ile hatırlıyoruz, burada 70 bölüm yer alarak, kendinin tanınmasında büyük bir etki bırakmıştı.

İlk olarak 1995 yılında Çiçek Taksi isimli dizide Kenan Atak karakterini canlandırdı, kendisini son yıllarda çok görmesek de 1995-2008 yılları arasında oldukça aktif bir dönem geçirdi, kariyerinin ilk gününden bu yana toplamda 17 projede yer alarak tecrübeli bir oyuncu haline geldi.

Bekir Aksoy dizileri, oynadığı diziler

  • Aşk Zamanı
  • Silah Kutusu
  • Türk Malı
  • Doktorlar
  • Omuz Omuza
  • Yasemin
  • Çiçek Taksi
Önceki makaleAkrep Ferda Kimdir? Evrim Alasya Dizileri
Sonraki makaleAkrep Aras Kimdir? Yusuf Çim Dizileri, Sevgilisi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here