Ana sayfa Oyuncular Akrep Ece Kimdir? Ahsen Türkyılmaz Dizileri

Akrep Ece Kimdir? Ahsen Türkyılmaz Dizileri

0
Ahsen Türkyılmaz Dizileri
Akrep Ece Kimdir?

Merak edilen minik oyuncu Akrep Ece kimdir ve canlandıran Ahsen Türkyılmaz oynadığı diziler, reklamlar, yaşı ve kimin kızı sorularının cevapları.

Akrep Oyuncu Kadrosu konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Akrep Ece Kimdir?

Berna‘nın minik kızıdır, annesini çok özlemektedir. Her küçük çocuk gibi o da annesine çok bağlıdır, fakat Ferda annesini öldürmüştür, ilk başlarda kaybolduğu düşünülse de, annesinin öldürüldüğü sonradan ortaya çıkar.

Ablası Duru ile araları daha da iyi olmaktadır, ne yazık ki artık yalnız başınadırlar. Annelerini kaybetmiş, üzüntülü kızlardır. Ne yazık ki ablası, aralarına sızan Ferda’nın adamı Aras‘a aşıktır. Yani bu ailenin başına gelenler sadece anne ile kalmayacak gibi duruyor, bakalım ilerleyen bölümlerde neler olacak.

Ahsen Türkyılmaz kimdir?

Yaşı:2014
Boyu:
Kilosu:
Nereli:İstanbul
Ailesi:Bilinmiyor.

Kendisinin ne yazık ki bazı bilgilerine ulaşamadık, ailesinin kim olduğu bilinmiyor. Fakat, diğer bilgilerden bahsedecek olursak minik kızımız 2014 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Ailesinin rehberi ile Layla Şirin Ajans ajansına kayıt ettirildi ve halen burada kariyerine devam etmektedir. Oynadığı reklamlar ile belli deneyimler elde etti, ilk olarak Beko reklam filminde yer aldı, şimdilerde ise Easy Defence markasının reklam yüzü olarak devam ediyor.

Dizi kariyeri ise güzel gelişmeler yaşamakta, ilk olarak bu dizimizde 2020-2021 senesinde yer aldı, şimdi ise 2021’de Netflix’te yayınlanacak olan Fatma isimli dizide rol alacak, o dizinin de detaylarını vakti gelince paylaşacağız.

Ahsen Türkyılmaz dizileri, oynadığı diziler

  • Fatma
Önceki makaleBehzat Ç.: Çekiç ve Gül Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı
Sonraki makaleKırmızı Kamyon Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here