Ana sayfa Oyuncular Akrep Duru Kimdir? Aslı Melisa Uzun Dizileri

Akrep Duru Kimdir? Aslı Melisa Uzun Dizileri

0
Aslı Melisa Uzun Dizileri
Akrep Duru Kimdir?

Sevilen genç oyuncu Akrep Duru kimdir ve canlandıran Aslı Melisa Uzun oynadığı diziler, boyu, kilosu ve sevgilisi gibi diğer ayrıntılar.

Akrep Oyuncu Kadrosu konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Akrep Duru Kimdir?

Karakterimiz iyi huylu ve kötülük düşünmeyen bir yapıya sahiptir, yalan söylemez ve söylemeyi de düşünmez. Fakat, bu yalanlara çok kolay kanmayı da beraberinde getirir, çünkü kendisi düşünmediği için başkalarının da kendisi gibi olduğunu sanar, tabi ki öyle değiller.

Aras ise Ferda‘nın isteği üzerinde aralarına sızmış biridir, kendisi kötü biri olmasa da ne yazık ki bazı şeyleri yapmak zorunda olan bir adamdır. Karakterimiz ise Aras ile aşk yaşayacaktır, yani o da tüm bu olayların içine çekilecek.

Aslı Melisa Uzun kimdir?

Yaşı:28 Temmuz 1995
Boyu:1,74 m
Kilosu:53 kg
Nereli:Ankara
Sevgilisi, Eşi:Yağız Can Konyalı

Oyunculuk kariyerinin henüz başında olan güzel oyuncu 1995 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir, bu arada eğitimini Köln Üniversitesi’nde almış ve kısa sürede aşk dizileri içerisinde bilinen bir isim olmuştur.

Kendisi 2015 yılında Miss Turkey güzeli seçildi, ve 2015 Miss Universe güzellik yarışmasında da Türkiye’yi temsil etmiştir. Oyunculuk hayatına daha sonradan geçiş yapmıştır.

Dizi yani televizyon kariyerini konuşacak olursak, ilk olarak 2016 yılında Arkadaş İyidir isimli dizide Seda Yılmaz isimli karakteri tam 10 bölüm canlandırmıştır, ki bu da ona güzel bir tecrübe kazandırdı. Kariyerinin başlangıcından bu yana toplamda 5 projede yer almıştır.

Aslı Melisa Uzun dizileri, oynadığı diziler

  • Erkenci Kuş
  • Arkadaş İyidir
Önceki makaleAkrep Ayşem Kimdir? Beril Pozam Dizileri, Yaşı
Sonraki makaleAkrep Hacer Kimdir? Demet Gül Dizileri, Nereli

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here