Ana sayfa Oyuncu Kadrosu Akrep Dizisi Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

Akrep Dizisi Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

0
Akrep Dizisi Güncel Oyuncuları
Akrep Dizisi Tam Oyuncu Listesi

STAR dizilerinden Akrep Dizisi oyuncuları ve güncel oyuncu kadrosu ile karşınızdayız. Tüm oyuncuları sizler için sunduk.

Akrep Dizisi oyuncuları tamamı aşağıdadır. Yeni oyuncular geldikçe listemizi güncel tutmaya devam edeceğiz.

1441 Productions tarafından STAR TV‘de yayınlanması için hazırlanan dizi, sosyal medyada çokça konuşulmaya başlandı. Dizi kadrosu hakkında birçok fısıltı dolaşmakta. Yeni oyuncular geldikçe listemizi güncel tutmaya devam edeceğiz.

Konuyu, oyuncu listesinin hemen altından okuyabilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Akrep Dizisi Oyuncuları

Ayrıntılar için isimlere tıklayınız.
Demet Akbağ (Perihan)
Evrim Alasya (Ferda)
Bekir Aksoy (Fikret)
Yusuf Çim (Aras)
Beril Pozam (Ayşem)
Aslı Melisa Uzun (Duru)
Demet Gül (Hacer)
Esila Umut (İpek)
Taha Baran Özbek (Şahin)
Müge Su Şahin (Merve)
Başak Daşman (Berna)
Ahsen Türkyılmaz (Ece)
Bestemsu Özdemir (Selma)

Akrep Dizisi Konusu

Perihan Emgen; kızı, torunları ve çok sevmese de kızı için katlandığı damadı ile yıllar içinde kelimenin tam anlamıyla tırnakları ile kazıyarak kurduğu rahat, konforlu ve iktidarlı bir hayat sürmektedir.

Bir gece karakoldan gelen telefon ile hepsinin hayatı sonsuza dek değişecektir. Kızı Berna’nın cesedi bulunmuştur. Demir parmaklıklar ardında, karşısında gencecik bir avukata Perihan’ın hayatını neden alt üst ettiğini anlatan Ferda Kendirci ise tırnakları ile kazıyarak bir mahalle kuaförü sahibi olmuştur ama Perihan’ın sahip olduklarının peşindedir.

Karakoldan gelen telefon ile Emgenlerin evine ve hayatına bomba gibi düşen Ferda, Perihan’ın kızı, damadının ise sevgilisidir! Henüz bir yaşında iken terkettiği kızı şimdi ailesini darmaduman eden kişi olarak karşısındadır!

Ferda’yı hapishaneden kurtarmak için dinleyen Ayşem’in de Ferda’nın ve kızı Merve’nin hayatına bir bomba gibi düşmesi an meselesidir. Emgen Ailesi’nin torunları Duru, Şahin ve Ece; Perihan ve Ferda’nın savaşının ortasında kalacaktır.

Bu savaş, Ferda’nın komşusu İpek ve Aras’ın hayatını da tamamen değiştirecek, gençlerin hepsini aşkın ve nefretin ortasında bir dünyanın gelgitleri arasına sürükleyecektir.

Dizinin yönetmeni, senaristi ve yapımcısını merak ediyorsanız sizler için güzel bir yazı hazırladık. Göz gezdirmek isteyebilirsiniz: Akrep Dizisi Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Fragman

Akrep Dizisi oyuncu kadrosu konumuzun sonuna gelmiş bulunuyoruz. Sizler kadroyu beğendiğiniz mi? Düşüncelerinizi alt tarafa yorum olarak belirtebilirsiniz.

Önceki makaleSadakatsiz Saliha Kimdir? Hikmet Körmükçü Dizileri
Sonraki makaleAkrep Dizisi Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here