Ana sayfa Oyuncular Akrep Ayşem Kimdir? Beril Pozam Dizileri, Yaşı

Akrep Ayşem Kimdir? Beril Pozam Dizileri, Yaşı

0
Beril Pozam Dizileri, Yaşı
Akrep Ayşem Kimdir?

Merak edilen güzel karakter Akrep Ayşem kimdir ve canlandıran Beril Pozam oynadığı diziler, yaşı, sevgilisi ve boy kilo gibi detaylar.

Akrep Oyuncu Kadrosu konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Akrep Ayşem Kimdir?

Karakterimiz Ferda‘nın avukatıdır, çok yetenekli ve gençliğine rağmen bilgili bir avukattır. Ferda‘da bunu bildiği için kendisini hapisten kurtarması için onunla çalışmaktadır.

Ferda ise intikamını alabilmesi için, yani kendini terk eden annesinden intikam alması için hapisten kurtulmalı. Hapisten çıktığı zaman ise ne olacağını hepimiz biliyoruz.

Beril Pozam kimdir?

Yaşı:1995
Boyu:1,70 m
Kilosu:57 kg
Nereli:İstanbul
Sevgilisi, Eşi:Arda Koray Özmen

Henüz kariyerinin başında olan genç isim 1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Bu arada oyunculuk eğitimini Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümünü bitirerek tamamlamıştır.

Elbette ilk deneyimleri tiyatro ile gerçekleşti, fakat televizyon kariyerinden bahsedecek olursak, ilk olarak 2017 yılında AVM Sakini isimli dizide Dedektif Öykü rolü ile yer aldı. Fakat asıl büyük tecrübesi ve tanınmasında önemli etki bırakan yapımı 2019-2020 yılları arasında bulunduğu Afili Aşk dizisidir ve burada Nazmiye Özkayalı karakterini canlandırdı.

Bu dizide 38 bölüm yer alması ona büyük bir tecrübe kazandırdı. Sonuç olarak, televizyon kariyerinin 2017 yılında başladığını söyleyebiliriz, ve o günlerden bu günlere toplamda 3 projede yer aldı.

Beril Pozam dizileri, oynadığı diziler

  • Afili Aşk
  • AVM Sakini
Önceki makaleAkrep Aras Kimdir? Yusuf Çim Dizileri, Sevgilisi
Sonraki makaleAkrep Duru Kimdir? Aslı Melisa Uzun Dizileri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here