Ana sayfa Oyuncular Akrep Aras Kimdir? Yusuf Çim Dizileri, Sevgilisi

Akrep Aras Kimdir? Yusuf Çim Dizileri, Sevgilisi

0
Yusuf Çim Dizileri, Sevgilisi
Akrep Aras Kimdir?

Yakışıklı merak edilen karakter Akrep Aras kimdir ve canlandıran Yusuf Çim oynadığı diziler, sevgilisi, boyu ve kaç yaşında olduğu bilgiler.

Akrep Oyuncu Kadrosu konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Akrep Aras Kimdir?

Karakterimiz tüm bu olaylar arasında kalan, kimi zamanda kilit rol oynayan biridir. Kendisi Ferda‘nın şoförüdür, fakat şoförlükten çok diğer pek çok iş ile uğraşır, yani Ferda‘nın alacağı intikamdan haberi vardır.

Fakat, vicdanı ile kendi ailesinin iyiliği arasında sıkışmış, aslında yaptığı şeyleri yapmak istemeyen biridir. Kendi ailesinin iyiliği için vicdanını bir kenara bırakıp, Ferda‘nın isteği ile karşı tarafa şoför olarak işe başlamıştır, böylelikle tüm olayların içine düşüvermiştir.

Yusuf Çim kimdir?

Yaşı:26 Eylül 1991
Boyu:1,88 m
Kilosu:78 kg
Nereli:İstanbul
Sevgilisi, Eşi:Özge Özkaplan

Pek çok alanda aktif çalışmaları bulunan yakışıklı oyuncu 1991 yılında İstanbul’da doğmuştur. Kariyerine model olarak başlamış, daha sonra müzisyenlik de yapmıştır.

Biz oyunculuk kariyerinden bahsedecek olursak, Akademi 35.5’da eğitimini tamamlamıştır. Modellik yaptığı içinde tanınan ve yakışıklılığı ile dikkat çeken oyuncu, 2015 yılında Çilek Kokusu isimli dizide Burak karakterini tam 23 bölüm canlandırmıştır, tabi bu da ona güzel bir tecrübe kazandırmıştır.

Yaşı henüz genç olmasına rağmen pek çok alanda aktif olmuş ve farklı alanlarda projelerde bulunmuştur. Televizyon kariyerinde ise toplam 9 projede yer almıştır.

Yusuf Çim dizileri, oynadığı diziler

  • İyi Günde Kötü Günde
  • Servet
  • Seven Ne Yapmaz
  • İçimdeki Fırtına
  • Çilek Kokusu
Önceki makaleAkrep Fikret Kimdir? Bekir Aksoy Dizileri
Sonraki makaleAkrep Ayşem Kimdir? Beril Pozam Dizileri, Yaşı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here