Ana sayfa Genel Akıncı Dizisi Konusu Nedir? Hangi Kanalda?

Akıncı Dizisi Konusu Nedir? Hangi Kanalda?

0
Akıncı Hangi Kanalda?
Akıncı Dizisi Konusu

Son zamanlarda çokça konuşulan yapım Akıncı dizisi konusu, ve hangi kanalda, saati, günü gibi dizi hakkında diğer merak edilen detaylar.

Süper kahraman temalı yapım bir elin parmağını geçmiyor, halbuki bu tür yapımlara merak oldukça yüksek olmasına rağmen. O yüzden sıradan aşk temalı dizilerin dışına çıkmış bu yapımları, kötü dahi olsalar desteklemek gerekli. Umarız ilerleyen günlerde çok daha güzel animasyonlar ile dizilerimiz olur.

Akıncı Oyuncu Kadrosu için bu konuyu ziyaret edebilirsiniz.

Akıncı Dizisi Konusu

Başrolümüz Fatih bir tarih öğretmenidir, fakat düşünceleri katı ve kendi tarihine çok bağlı biridir. Günlerden bir gün babasının görev arkadaşı Orhan karşısına çıkıverir ve tüm olayı anlatacak kişi iler karşılaşmış olur.

Orhan, Fatih‘e aslında babasının normal biri olmadığını akıncı soyundan geldiği ve bir suikast sonucu öldürüldüğünü anlatır. Böylelikle karakterimiz hayatındaki gerçekleri öğrenmiş olur, ve kendisinin özel bir soydan geldiğini anlar.

Akıncı soyunun üstlenmesi gereken önemli görevler vardır, karanlık güçlere karşı sahip olduğu şeyleri savunmak zorundadır. Tabi babası öldürüldüğü için görevi Fatih üstlenecektir.

Fakat sorunlarla ne kadar savaşırsa savaşsın, geceleri çıktığı bu görevler bir yerde yetersiz kalacaktır. Çünkü sorunun kaynağı büyültür ve ülke çapına yayılmıştır.

Akıncı Hangi Kanalda? Günü ve Saati Nedir?

Dizi ATV ekranlarında her Cuma saat 20:00‘da ekranlara gelmektedir.

Konusu ilginç olsa da, kostüm seçimleri gibi konularda çokça eleştirildi. Siz dizi hakkında neler düşüyorsunuz? Umarız bu tür farklı yapımlara çokça cesaret edilir.

Önceki makaleTeşkilat Dizisi Konusu Nedir? Hangi Kanalda?
Sonraki makaleKefaret Zeynep Gökmen Çınarlı Kimdir? Nurgül Yeşilçay

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here