Ana sayfa Genel Ada Masalı Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Ada Masalı Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

0
Ada Masalı Senaristi
Ada Masalı Yönetmeni, Senaristi

Yeni yaz dizisi Ada Masalı yönetmeni ve yapımcısı, ayrıca Ada Masalı senaristi kimdir gibi soruların ayrıntılı cevapları ile karşınızdayız.

Aşk dizilerinin yoğun olarak çıktığı dönemde pek çok yapımın detayları belli olmaya başlıyor. Bu yapımlardan bir tanesi de bu dizi, kadrosu henüz tamamlanan dizinin karakterleri ve diğer detayları tek tek belli oluyor. Özellikle senaristi ve yapımcısı gibi önemli detaylar, bildiğiniz üzere diziyi güzelleştiren en önemli detaylardan birisi de bu. Ayrıca oyuncu kadrosu için aşağıdaki konuya gidebilirsiniz.

Ada Masalı Yönetmeni

Yönetmenliğini Ali Bilgin üstlenecektir, kendisi 11 Ocak 1981 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Bilindiği kadarıyla kariyerine 2002 yılında yayınlanan En Son Babalar Duyar dizisi ile, oyuncu olarak başlamıştır.

Daha sonra 2007 yılında Bayrampaşa: Ben Fazla Kalmayacağım yapımında ikinci yönetmen olarak yer aldıktan sonra kariyerini yönetmen olarak ilerletmiştir.

Ada Masalı Senaristi

Yeşim Çıtak ve Yelda Eroğlu senaryo takımını oluşturmaktadır. Yelda Eroğlu şimdiye kadar Kırgın Çiçekler, Umutsuz Ev Kadınları ve Aşk ve Mavi gibi tutan ve geniş izleyici kitlesine sahip olan, toplamda 9 dizinin senaryosunu yazmıştır.

Yeşim Çıtak ise Erkenci Kuş, Menajerimi Ara ve Sen Çal Kapımı gibi yine sevilen dizilerin senaristliğini yapmıştır. Toplamda bilinen 5 projede yer almıştır.

İki isim de oldukça güzel işler başarmış. Yaz ayında çıkan aşk dizisi için iddialı bir kadro, bakalım aşk ve komedinin birleşimi nasıl işlenecek.

Ada Masalı Yapımcısı

Ay Yapım tarafından hazırlanmaktadır, zaten bu yapım şirketi oldukça tanınan ve pek çok yapıma imza atmış bir yapım şirketi olduğunu biliyoruz. Yine de biraz bilgi vermek gerekirse Kerem Çatay tarafından 2005 yılında kuruldu, o zamanlar Sparks Network’ün Türkiye ortağıydı.

Daha sonradan gelişerek, ve pek çok yapıma imza atarak 2005 yılından bu yana Türkiye’nin en büyük yapım şirketlerinden biri haline geldi.

Hem oyuncu kadrosu hem de diğer ekipleri ile oldukça iddialı isimlere sahip olan dizi bakalım ilk bölümün yayınlanmasının ardından nasıl bir izlenim bırakacak. Sizler dizi hakkında neler düşünüyorsunuz? Bence bu yazın en iddialı isimlerinden.

Önceki makaleAda Masalı Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu
Sonraki makaleAda Masalı Konusu Nedir? Oyuncuları Kimler?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here