Ana sayfa Oyuncular Ada Masalı Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

Ada Masalı Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

0
Ada Masalı Karakterleri
Ada Masalı Oyuncuları

Star TV‘de karşımıza çıkacak Ada Masalı oyuncuları belli oldu. Ada Masalı güncel oyuncu kadrosu, karakterleri ve konusu ilgili tüm detaylar aşağıda.

Yaz aylarının gelmesi ile aşk dizileri de çoğalmaya başladı, her sezon olduğu gibi neredeyse her kanal en az bir tane aşk dizisi ile karşımıza çıkıyor. Tabi bu diziler arasında başarılı olabilmek için oyuncu kadrosu oldukça iyi olmalı, genelde aşk dizileri bu şekilde ön plana çıkıyor.

Yayınlanan Ada Masalı oyuncuları incelediğimiz zaman oldukça bilinen isimler görüyoruz, diğer kanallar da Star TV gibi bilinen isimler ile çalışmakta.

Star TV’de pek çok dizinin son bulması ve yaz sezonun gelmesi ile bir tane daha farklı bir yapım gelmesi bekleniyor. Bakalım bu yapım hangi türde olacak.

Ada Masalı Oyuncuları

Ayrıntılar için isimlere tıklayınız.
Ayça Ayşin Turan
Alp Navruz
İpek Tenolcay
Nihan Büyükağaç
Bülent Çolak
Cem Anıl Kenar
Beril Pozam
Özge Demirtel
Rami Narin
Eylül Ersöz
Bedia Ener

Ada Masalı Konusu

Kadın başrol Ayça Ayşin Turan ve erkek başrol Alp Navruz arasında geçen aşkı konu alacak. Harika bir yerde geçen, hem renkli hem de aşk dolu insanların hayatlarına da değinecek.

Bir yaz aşk dizisinden beklentileri karşılamaya çalışacak olan dizi 2 hafta sonra ekranlarda olacak. Genel hikayesi resmi olarak duyurulmadı, fakat oyuncu kadrosu tamam ve harika oyuncuları barındırıyor. Ada Masalı konusu duyurulduğu zaman buraya ayrıntılı olarak yazacağız. Star TV ekranlarında 15 Haziran günü yayınlanması bekleniyor, dizi hakkında tüm detayları yakında sizler ile paylaşacağız.

Ada Masalı yönetmeni, senaristi ve yapımcısını merak ediyorsanız sizler için güzel bir yazı hazırladık. Göz gezdirmek isteyebilirsiniz: Ada Masalı Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Fragman

Dizinin 1. bölüm fragmanı yakında yayınlanacak fakat dizi hakkında genel atmosferi ve başrol oyuncularını gösteren teaser yayınlandı.

Ada Masalı oyuncuları konumuzun sonuna gelmiş bulunuyor. Sizler oyuncu kadrosu hakkında neler düşünüyorsunuz? Yaz dizisine göre oldukça hoş bir kadroya sahip, bakalım sıradan aşk hikayesinden çıkabilecek mi, çünkü bu günlerde en önemli şey bu.

Önceki makaleAda Masalı Melisa (Merve Nur Bengi) Kimdir?
Sonraki makaleAda Masalı Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here