Ana sayfa Oyuncular Ada Masalı Melisa (Merve Nur Bengi) Kimdir?

Ada Masalı Melisa (Merve Nur Bengi) Kimdir?

0
Merve Nur Bengi Kimdir?
Ada Masalı Melisa

Yeni oyuncu Ada Masalı Melisa kimdir, canlandıran Merve Nur Bengi kimdir, boy kilo, kaç yaşında ve oynadığı diziler hakkında bilgiler.

Oyuncu kadrosu yavaş yavaş şekillenen dizinin yayınlanmasına birkaç hafta kaldı. Yaz aşk dizisi olarak karşımıza çıkacak. Yani yaz aylarından alışık olduğumuz bir konsept ile karşımıza çıkacak. Elbette konunun aşk olması alışıla gelmiş olmasa da, oyuncuları ile ön plana çıkmayı planlıyor.

Ada Masalı Melisa Kimdir?

İsim:Merve Nur Bengi
Yaşı:2000
Boyu:1.73 M
Kilosu:55 KG
Nereli:İstanbul
Eşi veya Sevgilisi:Bilinmiyor.

2000 yılında İstanbul’da doğan oyuncu ilk olarak Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro Bölümü‘nü bitirerek oyunculuk eğitimini almıştır. Fakat henüz bu eğitimini alırken de bazı yapımlarda yer almıştır, özellikle 2014 yılı, diğer yıllarına nazaran daha aktif geçmiştir.

Merve Nur Bengi instagram hesabı: mervenurbengi

Oyuncunun kariyerini incelediğimiz zaman kendisini ilk olarak 2014 yılında yayınlanan Unutursam Fısılda isimli filmde görüyoruz, burada kız öğrenciler arasında yer almıştı.

Daha sonra ise aynı yıl Nemesis’i Uyandırmak isimli kısa filmde yer aldı ve burada ise Esma karakterini canlandırdı. Asıl kariyerinin ilerlemesi 2019 yılında 4N1K: Yeni Başlangıçlar isimli seride 9 bölüm Çağla Erdem karakteri ile yer aldı ve böylelikle kariyeri hız kazanmaya başladı.

2021 yılında ise Öğrenci Evi isimli dizide 10 bölüm Deniz karakteri ile yer aldı. Bu dizinin sosyal medyada çok konuşulması ile biraz daha ismini duyurmaya başladı. Şimdi ise, genç oyuncu bu dizide, yani toplamda bu dizi ile beraber 5 yapımda yer aldı, genç oyuncunun kariyerinde başarılar diliyoruz.

Merve Nur Bengi Dizileri, Oynadığı Diziler

2021 – Öğrenci Evi (Deniz)
2019 – 4N1K: Yeni Başlangıçlar (Çağla Erdem)

Önceki makaleBozkır Arslanı Celaleddin Kılıç (Johangir Abdulmalikov) Kimdir?
Sonraki makaleAda Masalı Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here