Ana sayfa Genel Ada Masalı Dizisi Nerede Çekiliyor? Ne Zaman?

Ada Masalı Dizisi Nerede Çekiliyor? Ne Zaman?

0
Ada Masalı Hangi Kanal?
Ada Masalı Dizisi Nerede Çekiliyor?

Merak edilen sorular arasında Ada Masalı dizisi nerede çekiliyor, ve Ada Masalı ne zaman, hangi kanalda yayınlanacak gibi soruların detaylı cevapları.

Yaz aylarında olduğumuz ve dizi sezonunun bitmesinin ardından pek çok yaz dizisi gün yüzüne çıkıyor. Bu dizimiz de pek çok hazırlığını bitirdi ve 2 adet tanıtım videosu yayınladı. Ana oyuncu kadrosu tamamlandı ve artık 15 Haziran’ı, yayınlanmak üzere bekliyor.

Ada Masalı Dizisi Nerede Çekiliyor?

Dizi İzmir‘in Sığacık ilçesinde çekiliyor, zaten tarihi bir yerdir. Biraz bahsedecek olursak, kent 1522 yılında inşa edildiği bilinmekte ve antik bir kent olarak anılmaktadır. Zamanında ise önemli bir yere ve konuma sahipti, eski Osmanlı kalesi olan Sığacık Kalesi halen durmaktadır.

Bununla beraber Teos antik kenti içerisinde yer almaktadır. Yani bu dizi için harika doğal güzelliklere, yerlere ve deniz manzarasına sahiptir. Bu yüzden, dizi boyunca güzel sahnelere tanık olacağız.

Ada Masalı Hangi Kanalda, Ne Zaman Yayınlanacak?

Yeni dizi 15 Haziran günü Star TV ekranlarında yayınlanacak. Yani Salı günü saat 20:00’da Star TV ekranlarında görmüş olacağız.

Yaz dizisi olmasına rağmen oyuncu kadrosu oldukça iyi ve bazı tecrübeli isimlerden oluşan dizi şimdiden merak uyandırmaya başladı. Elbette pek çok seyirci sıradan aşk hikayelerinden biraz sıkılmış durumda, ve farklı hikayeler bekliyor. Bakalım dizi bu beklentiyi karşılayabilecek mi?

Sizler dizi hakkında neler düşünüyorsunuz? Beklediğiniz gibi mi?

Önceki makaleAda Masalı Konusu Nedir? Oyuncuları Kimler?
Sonraki makaleAtiye 3. Sezon Ne Zaman? Final Sezon Tarihi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here